Kontakt

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania zapytania w celu skorzystania z usług Kancelarii FLIS spółki komandytowej z siedzibą w Toruniu ul. Św. Jakuba 11/3, 87-100 Toruń, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji powyższej usługi świadczenia pomocy prawej, podatkowej lub księgowej, prowadzenia korespondencji e-mailowej lub telefonicznej oraz w celach z niej wynikających.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail prawo@kancelaria-flis.pl lub poprzez kontakt pocztą tradycyjną Kancelaria FLIS spółka komandytowa z siedzibą w Toruniu ul. Św. Jakuba 11/3, 87-100 Toruń.

Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są pod adresem Polityka Przetwarzania Danych.

Oświadczam, iż zapoznałem/ -łam się z treścią Polityki Przetwarzania Danych, jej treść jest dla mnie jasna i świadomie ją akceptuje
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość.

Adres:
87-100 Toruń, Św. Jakuba 11 lok. 1-3


Telefony:
tel./fax +48 56 44 11 339


Anna Flis:
e-mail: podatki@kancelaria-flis.pl
Karol Flis:
e-mail: prawo@kancelaria-flis.pl


Godziny otwarcia pon -piąt (8.00 – 16.00)
Po telefonicznym uzgodnieniu możliwość spotkania w innych godzinach oraz w soboty

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.