Kancelaria

Misją kancelarii jest troska o dobro naszych klientów. Gwarantujemy sumienność, rzetelność, działanie zgodnie z prawem i wiedzą oraz zasadami etyki zawodowej.

Świadczymy usługi księgowe oraz doradztwo z zakresu podatków i innych dziedzin prawa. Naszą markę zbudowaliśmy w oparciu o wysoką jakość świadczonych usług oraz indywidualne, elastyczne podejście do oczekiwań klientów.
Naszym klientom zapewniamy  wsparcie w trakcie kontroli, postępowania podatkowego oraz postępowania sądowego. By zapewnić kompleksową obsługę, współpracujemy z innymi kancelariami prawnymi oraz radcami prawnymi i adwokatami. Długoletnie doświadczenie oraz wypracowane, skuteczne procedury wewnętrznej kontroli dokumentów zapewniają wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Dodatkowo, naszych klientów zachęca do współpracy z nami komunikatywność i życzliwość we wzajemnych relacjach. Dla każdego podmiotu i każdej osoby mamy rozwiązania z zakresu księgowości, podatków i prawa.

Nasze usługi to konkretne rozwiązania

Nasi pracownicy stanowią zgrany zespół osób, cechujących się rzetelnością, sumiennością oraz dużą wiedzą zawodową.


Nad ich praca czuwają:

Tomasz Flis
Komplementariusz Spółki

Adwokat prowadzący Kancelarię adwokacką, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału prawa, administracji i ekonomi.

www.adwokat-flis.pl

Anna Flis
Dyrektor finansowy, Główna księgowa

Doradca Podatkowy nr wpisu: 11015, absolwentka Uniwersytetu szczecińskiego, Wydziału Administracji i Prawa, uczestniczka licznych szkoleń i konferencji dotyczących prawa podatkowego, wieloletni pracownik administracji skarbowej.

Karol Flis
Prokurent Spółki

Doradca Prawny i Doradca Podatkowy nr wpisu: 11446, absolwent Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, ukończył Studia podyplomowe Prawo Podatkowe w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, wieloletni pracownik instytucji finansowych i administracji skarbowej.

 

"(...) My bierzemy na siebie problemy innych i dokładając wszelkich możliwych wysiłków - sprawiamy, że życie ludzi jest spokojniejsze."

J.W. Devis

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.