O nas

Działamy od 2008 roku

Kancelaria nasza świadczy usługi księgowe oraz doradztwo z zakresu podatków i innych dziedzin prawa. Naszą markę zbudowaliśmy w oparciu o wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz indywidualne, elastyczne podejście do oczekiwań klientów. Dodatkowo naszych klientów zachęca do współpracy z nami komunikatywność i życzliwość we wzajemnych relacjach. Dla każdego podmiotu i każdej osoby mamy rozwiązania z zakresu księgowości, podatków i prawa.

Nasi pracownicy stanowią zgrany zespół osób, cechujących się rzetelnością, sumiennością oraz dużą wiedzą zawodową.

nad ich praca czuwają:

  • Anna Flis
    Doradca Podatkowy nr wpisu: 11015, absolwentka Uniwersytetu szczecińskiego, Wydziału Administracji i Prawa, uczestniczka licznych szkoleń i konferencji dotyczących prawa podatkowego, wieloletni pracownik administracji skarbowej.
  • Karol Flis
    Doradca Prawny i Doradca Podatkowy nr wpisu: 11446, działający na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Torunia pod numerem 58250, absolwent Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, ukończył Studia podyplomowe Prawo Podatkowe w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, wieloletni pracownik instytucji finansowych i administracji skarbowej.